Start / Sotralentz / Aktualności / Sotralentz znów liderem!
 
 

Sotralentz znów liderem!

Bio_Duo_Max_12M_laur_konsumenta Z przyjemnością informujemy, że już po raz drugi firma Sotralentz Sp. z o.o. została wyróżniona Złotym Laurem  Konsumenta  w kategorii "Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków".

 

Laur Konsumenta to największy konsumencki program w kraju, pozwalający klientom wyłonić co roku najpopularniejsze produkty i marki. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest markom, które w badaniach konsumenckich wskazywane są jako najlepsze, najbardziej przyjazne i najczęściej wybierane. O tym kto zostanie uhonorowany godłem decydują konsumenci. Roztrzygnięcie konkursu odbywa się w oparciu o badania popularności produktów i usług na rynku polskim. Są to opinie społeczeństwa potwierdzone ankietami.

Laur2010

Złoty Laur Konsumenta 2010 to dla nas wyraz wielkiego uznania i uhonorowania starań, których dokładamy, aby dostarczyć naszym Klientom najwyższej jakości urządzenia oraz serwis.

Jesteśmy wdzięczni za okazane nam zaufanie i jednocześnie pragniemy zapewnić, że to wyróżnienie jest kolejnym etapem do dalszego rozwoju.

Zespół Sotralentz